DIVADLA BEZ LOUTEK

Divadla bez loutek je vhodné vybavit loutkami. Loutky vyrobíte z jakéhokoliv materiálu, který máte doma po ruce anebo navštivte naši nabídku hotových loutek v kategorii LOUTKY

Máte-li zájem o návod a inspiraci „Jak si vyrobit vlastní loutku“ zvu vás do skupinky na Fb Hrajme s dětmi loutkové divadlo .

Jestliže si chcete loutku vyrobit z námi připraveného materiálu, klikněte na odkaz dole.

Loutková divadla jsou magickým nástrojem, který má pro děti a jejich rodiče významný výchovně – vzdělávací přínos.

Loutková divadla bez loutek lze jednoduše doplnit vlastními loutkami anebo si loutky lze koupit dle vlastního výběru také u nás.

Divadlo doplněné o loutky totiž vzdělává a rozvíjí nejen vaše děti, ale často pomůže i dospělým lidem. Při hraní loutkových her lidé vyjadřují emoce, rozvíjí svou kreativitu, zlepšují jemnou motoriku a získávají schopnost spolupracovat v týmu. Loutkové divadlo je interaktivní a zapojuje herce do příběhu tím, že povzbuzuje k dialogu s loutkami a aktivnímu sledování děje

Při hraní s loutkami mluvíme jasně a srozumitelně, formulujeme věty a vyjadřujeme se i neverbálně.

Rozvíjíme kreativitu, představivost, spolupracujeme  a tím vytváříme kouzelný prostor pro navazování a prohlubování vzájemných pout.

Hraní loutkových příběhů pomáhá v práci s dětmi nejen rodičům, ale i pedagogům v mateřských školách, v družinách základních škol, ale v domovech pro seniory.

Vstupte do divadelního světa loutek, pohádek a vlastních příběhů plných dobrodružství a fantazie, které zanechávají silný dojem a dlouhodobé vzpomínky. 

Divadla bez loutek je možné jednoduše objednat v kategorii LOUTKY

Kreativní sady na výrobu loutek ZDE

ZAJÍMÁ MNE VÍCE INFORMACÍ O HRANÍ LOUTKOVÉHO DIVADLA S DĚTMI TUDY